Organizacije
Organizations
Fédération Aéronautique Internationale - FAI http://www.fai.org (FAI Sporting Licences Validity Check)
FAI Sporting Licences Validity Check http://www.fai.org/about-fai/fai-sporting-licences
VAZDUHOPLOVNI SAVEZ BOSNE I HERCEGOVINE http://www.vzsbih.org
Direkcija za civilno zrakoplovstvo BiH http://www.bhdca.gov.ba
Sportski savez općine Visoko http://www.ssvisoko.ba
National Free Flight Society http://www.freeflight.org
 
Aeroklubovi
Aeroclubs
Aeroklub BIHAĆ http://aeroclub-bihac.com
Aeroklub Sarajevo http://www.aeroklub-sarajevo.ba
Aeroklub KRILA SARAJEVA http://www.aeroklub-krilasarajeva.co.ba
Paragliding club - Vertigo - Sarajevo http://www.vertigo-sa.com
Aeroklub "Zenica" Zenica http://www.aeroklub.zenica.ba
Aero Club Tuzla http://www.mtc21.net/akt/
Zrakoplovni klub MOSTAR https://www.facebook.com/aeroklubmostar
Aero Klub Sveti Ilija - Banja Luka http://homepage.hispeed.ch/banjaluka/aeroklub.htm
Aeroklub LIVNO http://www.aeroklub.livno.org
Modelarski klub ZAPREŠIĆ http://www.mk-z.hr
Aeromodelarski klub SISAK http://www.amks.hr
Aeroklub Zrenjanin http://www.aeroklubzrenjanin.org.yu
Aeroklub OSIJEK http://www.ak-osijek.hr
Aeroklub MURSKA SOBOTA http://www.aeroklub-ms.si
Aeroklub LJUBLJANA http://www.aeroklub-lj.si
Aeroklub NOVO MESTO http://www.aeroklub-nm.si
Aeroklub CELJE http://www.aeroklub-celje.si
Cavalloni Model Club http://www.cavalloni.hu
Modelarski aeroklub Trešnjevka http://www.mak-tresnjevka.hr
Aeroklub Virovitica http://www.aeroklub.hr
 
Internet stranice vazduhoplovnih modelara
Internet pages of aero-modelling people
Mario Omrčen http://free-ka.t-com.hr/ffm/
Borutova modelarska stran http://freeweb.siol.net/zulicbor
Miloš Raletić http://sites.google.com/site/raleticclub
Dr. Martin Hepperle Engineering http://www.mh-aerotools.de/airfoils
Vasily's Free Flight Factory Outlet http://www.vasi.scana.com.ua
Free Flight - F1A - Michal Dvořák http://www.f1a.info
Aeronautica y Aeromodelismo http://halconesenelaire.com
Aeromodelarski forum http://www.aeromodelarstvo.net/Forum
Hrvatski zrakoplovni savez http://www.caf.hr/novo.php
Aeromodelarski blog http://aeromodelarstvo.blogger.ba
Free Flight Model Flying http://www.gregorie.org/freeflight
BMFA http://www.freeflightuk.org
FlightMadness http://www.flightmadness.com
International Model Group http://www.img.ru/framepage.html
F1B-Alexander Andriukov http://home.pacbell.net/andriuko
 
Grad Visoko
City of Visoko
Grad Visoko http://www.visoko.co.ba
Staro Visoko http://www.staro-visoko.co.ba
RTV VISOKO http://www.rtv-visoko.ba
Fondacija arheološki park Bosanska piramida Sunca http://www.piramidasunca.ba