31.01.2018Nagrada za Životno djelo u sportu Prof.dr. Mirsadu Kapetanoviću
Dana 25.01.2018. godine, u prepunoj sali Narodnog pozorišta u Sarajevu, u prisustvu Ministra civilnih poslova Bosne i Hercegovine (nadležno za sport) g. Adila Osmanovića, drugih ministara i načelnika više općina, a u organizaciji Sportskog saveza u Bosni i Hercegovini, održana je 73. po redu manifestacija Izbor najuspješnijih sportista i sportskih ekipa Bosne i Hercegovine za 2017.godinu.
Prof.dr. Mirsadu Kapetanoviću, dugogodišnjem članu Aerokluba „Izet Kurtalić“ iz Visokog je dodijeljena nagrada za Životno djelo u sportu, Sportskog saveza Bosne i Hercegovine (više detalja ovdje).

01.01.2018Kalendar takmičenja za 2018. godinu
Uz novogodišnje čestitke i želje za uspješnu novu 2018. godinu, prosljeđujemo informaciju da je FAI kalendar takmičenja (F1 disciplina) za 2018. godinu dostupan na stranici FAI Events Calendar (a možete preuzeti i lokalnu kopiju kalendara u PDF formatu).
Takođe, možete preuzeti i kalendar takmičenja u PDF formatu koji je usvojila Modelarska komisija VS BiH na sastanku odrzanom u Ilijašu 12.11.2017. godine.

Arhiva vijesti za 2017. godinu ...